view cart menu separator categories menu separator faq
advanced search
KARATAY ALÜMİNYUM HAKKINDA HERŞEY???

35 yıldır Konya’da inşaat sektöründe faaliyet gösteren Mustafa ÖZGÜL inşaat 2003 yılında stratejik dönüşümünü gerçekleştirerek alüminyum sektörüne girmiştir. 2007 yılında gerçekleştirilen kurumsal değişikliklerle yeniden yapılanan firma, alüminyum korkuluk sistemleri imalat ve montajında KARATAY ALÜMİNYUM KORKULUK SİSTEMLERİ olarak sektöre hizmet etmeye başlamıştır.

Karatay Alüminyum, sektörün ihtiyacı olan her türlü imalatı ve montajı profesyonel ekibi ve toplam kalite yönetmi anlayışı ile gerçekleştirmektedir.

Kaliteli alüminyum eloksal hizmeti, son teknoloji ürünü makinalarla ve tecrübeli elemanları ile Konya’da bulunan Merkez İmalat birimimizde eloksal tesislerimizde verilmektedir.

Alüminyum eloksal sürecinin işleyisi hakkında detaylı bilgi almak için burayı tıklayınız...

Kaliteli Merdiven ve Balkon Korkulukları montajı

Alüminyum korkuluk montajında sayısız modellerimiz ve profesyonel montaj ekibimizle hizmetinizdeyiz. Model detaylarımız için tıklayınız….

Kaliteli alüminyum korkuluk aparatları imalatı

Alüminyum Korkuluk montajında ihtiyaç olan her türlü aparatı firmamız son teknoloji ürünü makinalarla kendi tesiserinde imal etmektedir. Ürünler hakkında detaylı bilgi almak için buraya tıklayınız...

Last Updated: 14 Feb 2008 02:44:37 PST home  |  about  |  terms  |  contact
Powered by eCRATER - a free online store builder